Tylko wyjątkowe składniki dla doskonałego smaku

Niezwykłe jest nie tylko to, co wkładamy, ale to, co pomijamy. Używamy tylko czystych, przyjaznych dla kuchni składników (to wszystko prawdziwe!), aby zrobić lody jak żadne inne. Rezygnujemy z konserwantów, stabilizatorów, barwników i oleju palmowego. A dodajemy tylko naturalne aromaty. Odmawiamy również pompowania naszego produktu pełnym powietrza, aby z każdą łyżeczką dostawać mniej powietrza i bogatsze i pyszne lody. Każda miarka zaczyna życie jako tylko cztery składniki – śmietana, mleko, cukier i jajka. Do tego dodajemy tylko niesamowite.
Vanilla Ingredient

Wanilia

Używamy strąków wanilii z lasów Madagaskaru i pomagamy rolnikom, zapewniając obecność godziwej zapłaty, kształcenia i dostaw czystej wody. Bo zadowolony hodowca wanilii oznacza wanilię o dobrym smaku.
Strawberries and Cream ingredient

Truskawki

Znalezienie najsmaczniejszych truskawek spośród setek dostępnych odmian zajęło nam trochę czasu (a ściślej: sześć lat). Zostawiliśmy bieg spraw przyrodzie, zanim przeszliśmy do zbierania z najwyższą starannością.
A stack of chocolate bar squares

Czekolada

Dlaczego czekolada belgijska? Po prostu dlatego, że to najlepsza z możliwych. A tylko to, co najlepsze, czyni markę Häagen-Dazs wyjątkową.
Caramel Ingredient

Karmel

Odkryliśmy przepis na najlepszy sos karmelowy o wyjątkowo kremowej konsystencji, od którego stopniały nam serca. Uzyskaliśmy maślany, lekko słonawy karmel i... zakochaliśmy się.